Mamy coś nowego czy też nie nowego? – skarb matki płyn do kąpieli opiszmy po prostu co o tym myślimy
Zajmujące co konsumenci myślą o produkcie Skarb matki płyn do kąpieli? Trudno właściwie stwierdzić. Jednak trzeba się z tymi wypowiedziami zaznajomić i wówczas nabyć produkt, w tym wypadku Skarb matki płyn do kąpieli. Ale jednak opinie te często są zdecydowanie odmienne. To również nie jest zaskoczenie. Bo często jedni chwalą Skarb matki płyn do kąpieli a inni ludzie zdecydowanie przeciwnie. Ufamy, że komentarze pod tym tekstem pozwolą wam ustalić prywatne zdanie. Zapraszam do umieszczania komentarzy.
Zacznijmy pisać od tego, że zwykle młode mamy mają mentlik w głowie. A wszystko za sprawą ilości różnych, często niespójnych informacji. Co innego słyszymy od koleżanek, co innego od mam i babek. Do tego wchodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się prawdziwe informacje z istnymi idiotyzmami.
Ale do rzeczy – opiszmy skarb matki płyn do kąpieli.
SkładAqua, Sodium Laureth Sulphate and Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide Cocamide Dea, Mineral Oil, Chamomile Extract, Parfum, Parabens, Citric AcidWyrób posiada atest Państwowego Zakładu Higieny i opinię IMiD. OpisSKARB MATKI płyn do kąpieli z oliwką – doskonale myje i pielęgnuje delikatne ludzkie ciało malucha, nawilżając je i natłuszczając. Zawiera nowoczesną formułę “ani jednej łzy”, dzięki czemu Twój Skarb bardziej pokocha wspólne kąpiele. zalecany może być dla dzieci po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Zawiera oliwkę, która skutecznie natłuszcza i uelastycznia skóre podczas kąpieli. Dzięki stosowaniu płynu do kąpieli z oliwka delikatna skóra dziecka nie ulega wysuszeniu. Wyrób można stosować również jako mydlo w plynie. Produkt zalecany również dla osób dorosłych o wrażliwej i suchej skórze. Porozmawiajmy trochę o przeziębieniu u dziecka. W celu obniżenia gorączki można zastosować produkty na bazie paracetamolu, ponieważ może być on łatwo tolerowany poprzez dzieci także przed ukończeniem 12 roku życia. Niewskazane może być natomiast podawanie kwasu acetylosalicylowego, czyli popularnej aspiryny, ponieważ może się on przyczynić do wystąpienia tzw. zespołu Reye’a. Towarzyszący zapaleniu ból gardła można natomiast leczyć dostępnymi bez recepty tabletkami do ssania. Jednym z cenionych i bezpiecznych preparatow, które można podawać dzieciom, może być LaryngUP. Zawiera on mentol, który działa na tzw. receptory zimna i tym sposobem łagodzi ból, a również wspomagającą organizm w walce z infekcją witaminę C.
Koniecznie pamiętajmy, że maluch to także największy skarb. Nasza skóra dziecka może być znacznie cieńsza i bardziej wrażliwa niż nasza skóra dorosłego człowieka. Mało kto wie, że mechanizmy chroniące przed poparzeniem wykształcają się w skorze sześciolatka. Nie oznacza to także jednak, że sześcioletnie maluch może do woli przebywać na słońcu – nasza skóra dzieci w tym wieku może być cały czas delikatna i nie zawiera tylu warstw, co nasza skóra doroslego. Wielu rodziców nie daje właściwego przykładu dzieciom jak właściwie korzystać z promieni slonecznych. Zwłaszcza mamy, które godzinami potrafią leżeć “plackiem” na ręczniku zapominają, że poparzenia słoneczne, które zdarzają się często, szczególnie w okresie dzieciństwa, zwiększają ryzyko zachorowania w przyszłości na raka skory. I dlatego warto dać dziecku przykład jak właściwie korzystać z promieni słonecznych. Godziny największego nasłonecznienia przypadają pomiędzy 11 a 14, opalanie się w tym przedziale czasowym może być niebezpieczne i po prostu nierozsadne. I dlatego unikajmy przebywania na słońcu w czasie największego skwaru i nie pozwólmy, by maluch zostało narażone na poparzenie. Zamiast smażyć się “na raczka”, zejdźmy ze słońca i postarajmy się zapewnić dziecku inną atrakcję. Na plażę wróćmy najwcześniej po godzinie 15, gdy zmniejszy się nieco ilość szkodliwych promieni dla naszej skóry.
Wciąż jeszcze pare słów o właściwym zdrowiu dzieci. Zmienna temperatura, obecność alergizujących pyłków w powietrzu, niedobór świeżych owoców i warzyw będących źródłem naturalnych witamin – to wszystko to rownież wspólnie może wpłynąć niekorzystnie na samopoczucie, powodować oslabienie i większą skłonność do „przeziębień”. Zachłyśnięci słońcem za żwawo rzucamy w kąt szalik, ciepły sweter czy może czapkę wychładzając organizm. W dodatku sięgamy po pierwsze lody. Wiosna działa na dzieci pobudzająco – zaczynają biegać, kopać piłkę, jeździć na rowerkach, rolkach itp. Spocone, niestosownie ubrane, zimne napoje po wysiłku prowokują przeziębienia. Naturalnie przebywanie na świeżym powietrzu, co najmniej godzinę dziennie, może być wskazane. Musimy nie mniej jednak zadbać o wlaściwe ubranie naszego dziecka. Nie ubierajmy jego za cienko, ale też nie przegrzewajmy. Najlepiej ubrać malucha na „ cebulkę”, można wtenczas regulować grubość odzieży i dostosować sie do zmiennych warunków atmosferycznych. Trzeba również bardzo dobrze się wysypiać i koniecznie spożywać śniadanie przed wyjściem z domu.